سلام میکنم به بهار

 یکسال دیگه گذشت ...چه خوب و چه بد .... هر سال این موقع ها که میشه برمیگردم به عقب و نگاه میکنم که چطور گذروندم ...سال رو خوب شروع نکردیم ..اوایل سال 92 بود که مادر شوهرم رو از دست دادیم ...روحشون شاد ...ولی خوب کلا سال پر تلاشی داشتیم ... شروع کار جدید ...زندگی جدید ...تطبیق با محیط و شرایط و..... ولی روی هم رفته خدا رو شکر میکنم که سال خوبی بود و امیدوارم که سال پیش رو بهتر از سالهای قبل هم باشه .
تو سالی که گذشت ، آدمهای مختلفی سر راهم قرار گرفتند ... از خیلی ها خیلی چیزها یاد گرفتم ...چه خوب و چه بد ... خیلی حرفها شنیدم .... حداقلش این بود که یه واقعیتی رو فهمیدم و اون اینکه همیشه فکر میکردم که زبان تند و تیزی دارم ولی در برخورد با بعضی ها فهمیدم که زبون تند با زخم زبون و زبون مثل زهر مار فرق میکنه ...یه حرفهایی یهو آنچنان میره به یه گوشه از قلبت اصابت میکنه که هرگز یادت نمیره ...ممکن هم هست که طرف رو بخشیده باشی ولی هر وقت یاد اون حرفش میفتی همون گوشه قلبت یهو تیر میکشه ... میدونم که گاهی آهم بدجوری میگیره ...تو یه موردی دلم خواست آه بکشم ولی بعد با خودم گفتم که اون بدبخت رو خدا خودش زده که به این روز افتاده دیگه !!!! خلاصه اینکه امیدوارم که دیگه همچین چیزهایی سر راهم قرار نگیره ..... اگه من هم کسی رو اذیت کردم امیدوارم که منو ببخشه .... امروز باید دلهامونو خونه تگونی کنیم .... کمتر از سه ساعت تا تحویل سال مونده .... برای همه عزیزان آرزوی سال بسیار خوبی همراه با شادی و سلامتی و تندرستی میکنم و ا زتون میخوام که برای ما هم دعا کنید ........
دل تکونی از خونه تکونی واجب ترِه
دلتو بتکون  ..... از حرفا........ بُغضا....... آدما...
دلتو بتکون از هرچی که تو این یک سال ...
یادش دلتو به درد آورد
از خاطره هایی که گریه هاش بیشتر از خنده هاش بود
از نفهمیدنِ اونایی که همیشه فهمیدیشون
دلتو بتکون از کوتاهی های خودت
اگه با یه "ببخشید! من هم مقصر بودم" یکی رو آروم می کنی، آرومش کن
دلتو بتکون.. یه نفسِ عمیق بکش
سلام بده به بهار
به اتفاقای خوب
به خودت قول بده تو سالِ جدید
بیشتر دوست داشته باشی
بیشتر باشی
بیشتر بخندی
دلتو بتکون دوست خوبم  
سال نوت پیش پیش مبارک
/ 5 نظر / 18 بازدید
کیت

مرسی زیبا بود پستت ممنون صبرا منم دعا کن شاید باورت نشه لحظه تحویل سال مدام شما دوستای وبلاگی تو ذهنم بودین[گل]

masy

ان شالله سال پیش رو سال پربرکت و خوب و پر از خبرهای خوب براتون باشه. تنتون سلامت و دلتون شاد.

lili

[لبخند] happy new year. Arezumand lahazat shirintar az asal

نسرین

سلام مهری جان... عیدتون مبارک.. آرزوی بهترین ها رو براتون دارم...

فریبا

اگر چه این پست ادمی رو غمگین میکرد برای انسانهایی که روی حرفها و کاراشون هیچ کنترلی ندارند اما واقعیت است و امیدوارم سال جدید سالی پر از شیرینی و خبرهای خوب باشد.