افزايش محدوديت های اجتماعی برای شهروندان تهرانی

طی روزهای اخير تعداد زيادی از رستورانهای سطح شهر تعطيل شده اند از جمله : رستوران فانوس آبی در تجريش ، نارنجستان در خيابان وليعصر ،رستوران مرکز خريد آرين در مير داماد و رستورانهای جام جم ، سوپر استار ،آپاچی و افق...

که دليل همگی احکامی از سوی اداره اماکن نيروی انتظامی بوده است .برخی رستورانها در پی دريافت اخطاريه شيوه هايی برای مقابله برگزيده اند از جمله : رستوران سارا در پاساژ کيش ميرداماد که پنج شنبه و جمعه گذشته ورود مجردها را ممنوع کرد!رستوران گيلاس در پاساژ ميرداماد هم  دخترها را نپذيرفت!!

در هريک از رستورانهای تعطيل شده بين ۱۰۰ تا ۲۰۰ کارمند ، آشپز ، کارگر و...مشغول کار بوده اند که با تعطيلی اين رستورانها همگی بلاتکليف هستند. با اين همه شعار اشتغالزايی اينگونه برخوردها چه معنايی ميتواند داشته باشد؟؟؟

/ 3 نظر / 7 بازدید
بهداد

سلام آبجی ، احتمالا اشتغالزدايی منظورشون بوده است که در اخبار و سايره موارد دال آن خوانده نشده است . راستی آبجی اين رستورانها که اسم بردی چی هستند ؟ توش چه خبری هست ؟

مامان نيلو

چند وقت پيش هم من سراغ سورنتو را گرفتم که بهم گفتند مدتهاست بسته شده ! عجب مسولين حکومتی مسيول و ووظيفه شناسی داريم ما ! دست حق به همراهشون باشه ... انشاالله

مامان نيلو

کلی لجم گرفت که نتونستم باهات صحبت کنم . يه شماره تلفن برام بذار تا خودم بهت زنگ بزنم.