روز معلم و روز کارگر

ای وای چه سهل انگاری ای !!!

برای اولین بار بعد از سالها تبریک گفتن روز معلم به دو تا زنداداش های گلم . امروز یادم رفت بهشون زنگ بزنم و تبریک بگم . مخصوصا که امسال یکیشون معلم نمونه شده و اون یکی سال قبل ....هر دوشون همیشه نمونه اند......یعنی پیر شدم ؟ نشونه های پیری داره از راه میرسه !!!!

روز کارگر و روز معلم از خیلی سال پیش تو خانواده ما شناخته شده است و هیچکس یادش نمیره ....اول می روز کارگر که روز تولد خواهرزاده ام کاوه است و اصلا به همین دلیل اسمش کاوه گذاشته شده .از وقتی هم که دیگه از پیشمون رفته هم هر سال این روز رو همه سر مزارش جمع میشوند. امسال که این روز مصادف شد با لیله الرغایب (ناگفته نماندکه من هم اینجا حلوا پختم و به دوستام دادم ) به هر حال میدونستم که همه بهشت زهرا هستند و بهشون زنگ نزدم .

ولی امروز زمانی یادم افتاد که به وقت ایران دیگه دیروقت بود و نمیشد زنگ بزنم .....پس از همین تریبون ( چون میدونم که خواننده وبلاگم هستند)خدمتشون تبریک میگم و امیدوارم که سایه هردوشون بالای سر بچه های عزیزشون باشه و شاد و سلامت باشند. 

/ 4 نظر / 19 بازدید
مصي

ان شالله?? آخ كه منم براي اولين بار تو اين چند سالي كه فرين ميره مدرسه يادم رفت كادو روز معلم بدم اونم امسال كه معلمش ايرانيه [افسوس]...

محبوبه مطلب زاده

[لبخند]مرسی عزیزم واقعا لطف داری برای همین مهربونیات که همه عاشقانه دوستت داریم[ماچ]

حسین

سلام وب جالبی دارید. موفق باشید.