شلاق مادر

«جنايت خانوادگي» بار ديگر حق حيات كودكي را سلب كرد.
به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) بيمارستان فياض بخش بار ديگر شاهد انتقال و بستري شدن جسم بي‌جان و كم رمق كودكي بود كه توسط مادر خود مورد ضرب و شتم شديد قرار گرفته است.
«اميد 9 ساله»  پس از آن كه ضربات شلاق با چيزي شبيه كابل جسمش را بي‌جان كرد، توسط اورژانس منطقه‌ي رباط كريم به بخش اورژانس تحت نظر بيمارستان فياض بخش منتقل شد.
اين كودك در حالي بر روي تخت بيمارستان زير دستگاه تنفسي مصنوعي به سر ‌برد كه دچار مرگ مغزي شده و كادر پزشكي و پرستاري او از ادامه‌ي زندگي‌اش ابراز نااميدي كرده‌اند؛ «اميد» تنفس ندارد، ضربات و جراحات شلاق سطح هوشياري‌اش را از استاندارد 15 به سطح 3 رسانده و فقط قلبش سالم مانده تا شايد تپيدن خاطرات زندگي را بار ديگر از سر گيرد.
طبق اطلاعات كسب شده، مادر «اميد كوچولو» شب قبل از آن توسط كلانتري رباط‌ كريم بازداشت شده است. گويا پدر وي نيز امكان حضور در بيمارستان يا پي‌گيري موضوع را در خانه ندارد، ‌شنيده مي‌شود او در زندان به سر مي‌برده است.Amir_1.jpg
 از خواندن اين خبر خيلی متاسف شدم02.gif

/ 5 نظر / 7 بازدید
siavash

سلام....خسته نباشی...... من به دنبال اتاقی خالی روزهاست مي گردم تا از اينجا بروم........ تا وقتی که اين همه احساس نا پاک در کنار ما هستند چگونه زندگی کنم من در اين شهر .............. بهاری باشي..........

فلفلي

واقعا شنيدن اين خبر آدمو شوکه ميکنه ...واقعا متاسفم ...به اميد روزی که قوانين این مملکت به گونه ای باشد که حق وحقوق انسانها و جان آنها با ارزش شود.

فاریا

الهی مادرش بميره . عزيز ممنون که اومدی . بازم بيا سر افرازم ميکنی و خوشحال . امروز آپ ديت ميکنم

بهداد

سلام آبجی ، خوبی !!! واقعا دردناک آيا می شه مادری اينطور باشه ؟؟؟ اگر باشه پس عنوانش مادر نيست ديگه .