پاسپورت

قابل توجه دوستانی که درباره چند و چون و مدت زمان صدور پاسپورت پرسیده بودند :

بعد از اینکه همه مدارک جور شد ، گفته بودند که برای من 101 یورو و برای هر کدوم از بچه ها 57 یورو باید بریزند به حساب !!!!!!! به نظرم خیلی مسخره اومد که تو خود ایران کار انجام بشه و هزینه اش رو به یورو بگیرند ( لابد پیش خودشون میگن که اونها دلار درمیارن و باید اینجا هم به یورو خرج کنند ) خلاصه تا خواهر بنده خدای من بره یورو تهیه کنه و بیاره چند ساعت طول کشیده بود و ظاهرا قسمت ارزی بانکشون هم تا ساعت 1 بیشتر کار نمیکرده و بقیه کارها افتاده بود برای یک روز دیگه .... روز بعدش خواهرم دوباره رفته بود و ساعت 5 صبح به وقت کانادا به من زنگ زد که من توی وزارت امورخارجه هستم و پول رو هم واریز کردم ولی حالا میگن که چرا مدارک اقامت بچه  ها نیست !!!( روز قبلش ظاهرا کور بودند و متوجه نشده بودند !!! خلاصه ما تلفنی از اون اقای کارمند شماره فکس گرفتیم و نصفه شبانه براشون پاسپورت کانادایی بچه ها رو فکس کردیم و........... خلاصه سه تا پاسپورت به خواهرم تحویل داده شد .....

ولی خوب از شوخی گذشته اگه همه مدارک کامل باشه فکر میکنم یک روزه تحویل میدن .

/ 5 نظر / 18 بازدید
فریبا

مهری جان خیلی زور داره اما بازم خدا را شکر حل شده اما فکر میکنم از فرستادن به واشنگتن بازم ارزانتر شده باشه درسته؟ وای اگر بدونی سر اسم سام چه دردسری داشتیم؟ برگشتم برات تعریف میکنم. میگیم بابا همیشه با این اسم صادر شده جالا چه جوری این اسم جزء اسامی نیست؟ تازه مگه بچه تازه متولد شده است؟ میگویند قبلن سیستم مکانیزه نبوده حالا مکانیزه شده و ارور میده. خلاصه فیلمی داشتیم ما.

مصی

خدا رو شکر که بالاخره همه چی جور شد و پاسپورت ها آماده شدند.ان شالله همیشه برای رفتن به عروسی و شادی ازشون استفاده کنید.

چون ابر به سوی کانادا

سلام. ممنون که به به وب من اومدی اینجوری باعث شد منم وب شما رو پیدا کنم و بشینم و بخونم اینجا په خبره. موفق باشید

مریم

سلام مهری جان. دوست عزیزم من پاسپورت دختر و پسرم را فرستادم واشنگتن و از روز فرستادن تا دریافت دو هفته کشید و همه چیز خوب پیش رفت. چرا خودت را اذیت کردی آخه؟ به هر حال حالا که تمام شده و انشاالله سفرهای شادی باهاشون داشته باشی.

بهی

ماهم میخواستیم از ایران برای پاسپورت اقدام کنیم ولی ظاهرا اینجوری که نوشتید از واشنگتن به صرفه تره و راحتت..مرسی از اطلاعات[قلب]