سوغاتی و عیدی

هفته پیش از اول تا اخر هفته به مریضی و مریضداری گذشت ... همه مون یکی یکی سرماخوردیم ...اونها هر کدوم یک یا دو روز مریض شدند و سریع خوبشون کردم ...ولی خودم نه بعد از یک هفته هم هنوز صدام گرفته .. مخصوصا دو روز آخر هفته که فلفلی مریض شد دیگه پاشدم رفتم کلی خرید سبزیجات کردم ...از شلغم و لبو و اسفناج تا لیموشیرین و.... یه اش عدس پر فلفل درست کردم و به خوردش دادم و دو تا پتو هم انداختم روش ...حسابی خوابید و عرق کرد و پاشد رفت یه دوش آبگرم گرفت و به کل خوب شد .

سوغاتی های خواهرم و خانم برادرهایم و... رسید و کلی بچه ها رو سرگرم کرد و .... دیدن اسکناس های مهر و امضا شده پدرم به مناسبت عید غدیر که پیشاپیش برای من و دوستام فرستادند اشک به چشمام آورد و ذکر شکر به لبهام !

--------------------------------

فیلم شهر موشها هم که چند روزه رو پرده سینماست  و ما هم قراره به همراه دوستامون و بچه هاشون آخر هفته بریم ببینیم . از چند روز پیش چند قسمت از مدرسه موشها و شهر موشها 1 رو گذاشتم بچه ها دیدند تا با شخصیت های داستان آشنا بشوند ....جفتشون عاشق کپل شدند و هی اداشو تو خونه در میارن ...شعر مدرسه موشها رو حفظ کردند و دارند روزشماری میکنند که برند سینما .

البته از شهر موشها1 زیاد خوششون نیومد و ویانا یک کمی هم ترسیده بود و میگفت " اسمشو نبر" رو دوست ندارم !

/ 11 نظر / 27 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيرين

سلام وبلاگت عالي بود http://alpha20.mihanblog.com/extrapage/hadiehshop

چت روم

با آرزوي بهترينها منتظر حضور گرمتان هستم [گل]

مصی

آخی پس خودت هنوز خوب نشدی؟ اینقدر مشغول مریض داری بودی به خودت نتونستی برسی.انش الله زودتر خوب بشی خودتم مهری جان. به به سوغاتی ..خوش به حال دخترها.دست پدر نازنینت هم درد نکنه.زنده باشن الهی. شهر موش ها برای ماها بیشتر خاطره داره و قطعن خودمون بیشتر خوشمون میاد تا بچه ها چون کلی نوستالژی داره.

فریبا

وای مهری جان مبارک باشه سوغاتی ها چه حالی داره دست پدر نازنینت درد نکنه و همیشه سایه اش بالای سرتون باشه ان شاالله. ان شاالله هر چه زودتر خودت هم خوب خوب بشی نازنین. شهرموش ها هم خوش بگذره عزیزم.

مریم

چه لذتی داره که پدر ادم انقدر مهربون و حواسشون به همه چیز باشه حتی به عید ی که هنوز نیومده خداوند حفظشون کنه پیشاپیش عید غدیر به شما که فرزند علی و فاطمه هستین و همه سادات مبارک

آذر

وای سوغاتی حالی میده مخصوصا به بچه ها

ستاره تنهايي من

[گل]

تبادل لينک هوشمند

با سلام و با آرزوي بهترينها براي شما با ثبت سايت يا وبلاگ خود در سيستم تبادل لينک هوشمند لينک وان رتبه گوگل و بازديد وبلاگ خود را بالا ببريد http://linkone.ir [گل]

آرزو

سلام خوبید؟‌من هر چند روز یک بار به وب شما سر میزنم . امروز رفتم به سال 82 و برام جالب بود که این همه سال دارید مینویسید . من تازه اول راه اومدن به کانادا هستم و خوشحالم میبینم که شما اونجا جا افتادید و دارید به زندگی ادامه میدید. امیدوارم همیشه خوش باشید و برای ما هم دعا کنید. موفق و پیروز باشید. [لبخند]

رها

چه جالب ! من ابداً نشنیده بودم که فلفل برای سرما خوردگی خوب باشه . این بار امتحان میکنیم . انشاالله سایۀ پدر عزیز و گرامی و گلت همیشه بالای سرتون و دست و جیبشون هم پر نعمت و برکت . خوشا به حالتون که اونجا فیلم ایرانی هم میبینین . جای ما هم تماشا کنین تا بیاییم . مصی جان هم درست میگه به نظرم برای نسلهای قبلی بیشتر خاطره داره ، خود منم وقتی حرفشو میزنم هی باید واسه شادان توضیح بدم تا بدونه جریان چیه .