قانون

  هی میخوام هیچی نگم .......نمیشه !!!!!!

چند روزه خبر اون بنده خدای دستفروشی که تو خیابونهای تهران توسط مامورهای شهرداری کشته شده رو شنیدم و هزار و یک فکر جورواجور از سرم گذشته ...حالا هم که دارم می نویسم اعصابم خرد و خمیره ....بیچاره رو جلوی چشم پسربچه چهارده ساله اش انقدر کتک زدن که مرده ...تازه بیچاره داشته به 110 زنگ میزده که گزارش کنه !!! شکایت از کی پیش کی !!!! من نمیدونم آخه مامور شهرداری پنجه بکس چرا باید تو دستش باشه !!! حرص میخورم ..حرص میخورم ...تازه اینطور که پیداست یه عده هم جمع شده بودند برای تماشا ..از ترسشون جلو نرفتن...به محض اینکه طرف مرده و مامورها در رفتن ، اونها رفتن جلو !!!!!!!!!

اونوقت سه روز پیش توی آمریکا پلیس به یه پسری که داشته از یه فروشگاه دزدی میکرده شلیک کرده و پسره کشته شده .... سه روزه که اخبار همه اش داره مردمی رو نشون میده که جلوی اداره پلیس جمع شدند و شعار میدن و پلاکارد به دست گرفتند که پلیس به چه حقی اون دزد رو کشته !!!! تازه دستهاش رو هم به علامت تسلیم بالا برده بوده !!!

 من تو آمریکا زندگی نمیکنم ، سنگ امریکا رو هم به سینه نمیزنم .

ولی گاهی وقتها میسوزم و اتیش میگیرم ...آخه آدم به کی بگه .

/ 7 نظر / 23 بازدید
سعید طاعی

به مرزهای رویایی بیا

مصي

[ناراحت] كجاش قانون داره اخه.

رها

تلخه مهری جان ، خیلی تلخ . پارسال خودم پست گذاشتم از پلیس ویندزور که در حمایت یک پلیس که دکتری رو تا سرحد مرگ کتک زده بود عمل کرده و تازه اون دکتر بدبخت رو به دادگاه کشونده بودن در حالی که دوربین های اطراف تمام جریان کتک خوردن رو ضبط کرده بودن و شاهد هم داشتن . این ماجرا همیشه همه جا هست که اربابان قدرت از قدرت خودشون سوءاستفاده کنن و اینجا و ایران و آمریکا نداره . متاسفم برای مقتولین و خانواده های درگیر این فجایع .

طلا خانم

استفغراله انگار خدا خوابیده.هر چند خدا که دیگه نمیاد پس سر مردم بزنه.منم خیلی ناراحت شدم از این موضوع اما چه باید گفت؟ چه باید کرد؟

آذر

چی دارم که بگم؟؟؟؟

افشین

سلام از اینکه با وبلاگتون اشنا شدم بسیار خوشحالم یک وبلاگ پر بار و با قدمت چند ساله خدا حفظتون کنه ما از دوستدارهای شما ییم در ضمن جنگل که قانون نداره ایران و امریکا نداره جنگل جنگله