باز هم برف

از دیشب تا حالا داره برف میاد ...با هر برفی که میاد میگیم این دیگه حتما آخریشه .... زمستون داره زور های آخرش رو میزنه ...ولی نه انگار ادامه داره .... ایران هم خیلی برف اومده ... شنیدیم یکی از روستاهای  شمال زیر برف مدفون شده !!!!

ناشکری نمیکنم ... حتما اومدن این برف ها و بعدش جمع شدن آبهای زیرزمینی ......بعدترش سرسبزی تابستون و بهار یه ربطهایی به هم دارن ...

از شنیدن خبر اینکه یکی از اقوام نزدیکم به دلیل آلودگی هوا دچار عارضه شده  پریشون شدم... چند ماه پیش هم خواهر یکی از دوستانم که کاناداست ( البته خواهرش تو تهران ) بینایی یک چشمش رو یهو از دست داد و معلوم شده بود از آلودگی هواست !!!! وحشتناکه .... نمی دونم چکار میشه برای این هوای مزخرف تهران کرد .فقط دعا میکنم که هر چه زودتر خوب بشه و مخصوصا برای عزیزانم از صمیم قلب دعا میکنم که اتفاقی براشون نیفته .

-------------------------------

دوستانی که از کامنت های آزاردهنده اون شخص ناراحت شدید و ازم خواستید که حذفشون کنم ، ازتون معذرت خواهی میکنم  که باعث ناراحتی تون شد .....آدمها رو نمیشه عوض کرد ... بهش خرده هم نمیگیرم .... ازش هم چندین بار خواهش کردم که وبلاگ منو نخونه ولی ظاهرا نمیتونه دیگه !!!! فکر آدم که منفی باشه ، همه چیز رو منفی می بینه .دست خودش نیست .... نمیدونم کسانی رو که در خارج داره چقدر ناموفق بودند یا اینطوری بهشون گفتند ولی خوب عیبی نداره بذارید فکر کنند که ما هم موفق نیستیم و داریم لاف!!! الکی میزنیم . اگه اینطوری دلشون شاد میشه ، ما هم ابایی نداریم ولی واقعیت اینه که داریم اینجا زندگی میکنیم پس از وضع موجود بی نهایت راضی هستیم .

پ.ن. دوستان نظر خصوصی داده بودند یا با تلفن و وایبر بهم در مورد این آدم تذکر دادند .از این به بعد نظرش رو خودم میخونم و عمومی اش نمیکنم. ممنون

/ 4 نظر / 23 بازدید
کیت

اره واله چه برفی امروز رفتیم بریم کلاس زبان بدون ماشین و با اتوبوس یعنی مردیم از سرما ... خداکنه زودتر این ایین نامه رو بخونم و امتحان بدم بتونیم ماشین برداریم بی ماشینی سخته...

فریبا

اره مهری جون اینجا هم آب و هوا مثل هر سال نیست. انشاالله که شما و دیگر دوستان سلامت و تندرست باشید. در مورد اون کامنت ها هم اهمیتی نده خب همه مثل هم نیستند دیگر. مادرم همیشه میگه قرار نیست همه از شما خوششان بیاد این طبیعت روزگار و انسانها است. همیشه سالم و تندرست باشید.

masy

از یه طرف خوشحالم که امسال سال پربرکتی برای کشورم بوده و از طرفی هم خیلی غصه اونهایی رو می خورم که تو این سرما سرپناه درست و حسابی ندارن.خدا خودش نگهدارشون باشه. به نظر من هم هر کسی نظر خودش رو داره.اگر درست و خوب بیان بشه به دل میشینه اما اگه با تندی و انتقادی باشه ناراحت کننده س.خدا به همه مون آرامش فراوان عطا کنه و از منفی بافی دور باشیم همیشه.

آسی

سلام مهری عزیز امیدوارم که برف کم کم تموم بشه من به این امید مارچ میام که سرما کمتر شده باشه.راجع به اون آدم هم کامنتها رو دیده بودم ولی نظر نداده بودم بهترین کار رو میکنی بعضی حتی ارزش نداره براشون 1 دقیقه وقت بذاری و کامنتشون رو بخونی مستقیم پاکش کن که اعصاب خودتم خورد نشه.گل دخترا رو ببوس هر جا هستید دلتون شاد و لبتون خندون باشه.