اختلاط

يادش به خير ، يه زمانی yahoo!messenger ی بود و chat ی بود و من و كلی دوستان اينترنتی هر روز ساعتها بدون اينكه از هم خسته شيم با هم حرف ميزديم.مخصوصا با فلفلی كه از صدقه سر همين yahoo!messenger روی هم شناخت پيدا كرديم!

بعد از يه مدت كه هرچهmessenger بود تو اداره ها بستن و ما مونديم و اين تلفن بيچاره !(البته ناگفته نماند كه من خودم قبل از اين جريان اقدام به ترك chat كردم . اخيرا هم وبلاگ و وبلاگ نويسی شده سرگرمی جديد.باز شركت فلفلی اينها هر چه دسترسی به weblog,persianblog, blogspot,...  بوده رو از بين برده ، خوب اين از استفاده غلط ناشی ميشه كه بعضيها از صبح تا شب كارشون ميشه وبلاگ خواني. حالا طفلكی فلفلی هم بايد به آتيش اونها بسوزه و نتونه وبلاگها رو بخونه مگر اينكه همت كنه از خونه ، اون هم به همه كه نمی رسه بعضيها رو كه سرورن ، تاج سرن رو بخونه و گاهی هم پيغام بذاره.

فلفلی جان غصه نخور همين روزهاست كه تو اداره ما هم اين موضوع لو بره و دسترسی ما رو هم قطع كنن . اونوقت دو تايی تو خونه ميشينيم عقلهامونو سر هم ميكنيم و يه چيزايی می نويسيم.

/ 3 نظر / 7 بازدید
Hentaneh

سلام آبجی معلوم شد که من از مدل سرور و تاج سر نبوده ام که فلفلی بياد به منم سر بزنه

Hentaneh

۳۰ آبان روزی چون يکشنبه گذشته تو آبجی روز در گذشت پدرم

Hentaneh

ميگم آبجی بابا اين فلفلی هم کلی شعر بلده روی منو سفيد کرد چون من يه کلمه شعرم بلد نيستم اما اين حسو دارم چون حرفام از دل می آيد بر دل نشيند اگر چه شعر نيست ، فلفلی دوستت دارم :D