بدنسازی

چندوقته که خیلی چاق شدم البته موضعی ...یعنی شکم درآوردم ...از اونجایی که خیلی هم شکمو هستم بنابراین میونه ای با رژیم و این حرفها هم ندارم ...فقط هی غر میزدم که چاق شدم و لباسهام اندازه نیست ...زمستون خوب بود یه کاپشنی  پالتویی چیزی روش می پوشیدیم معلوم نبود ولی حالا !!! لباسهای تابستونی مون رو که اوردیم بیرون دیدم اغلب لباسهام تنگ شده ...با خودم هم گفتم لباس نمیخرم تا همین ها دوباره اندازه ام بشه ( نهایت پررویی )

هفته پیش با یکی از همسایه هامون تصمیم گرفتیم بریم سالن جیم پایین ساختمونمون ...جالبه که سه ساله ما این امکانات رو داریم و من تا بحال حتی در سالن جیم رو هم باز نکرده بودم !!! یه هفته طول کشید تا تصمیم عملی بشه .... دو روزه که من و خانم همسایه میریم جیم ....تردمیل استفاده میکنیم ...دوچرخه میزنیم ...کلی دستگاههای دیگه هم داره که هنوز ما بلد نیستیم چطوری استفاده کنیم .... روز اول دستگاه نشون داد که 80 کالری سوزوندم .... تا شب به اندازه 800 کالری خوردم و هی گفتم من امروز 80 کالری  سوزوندم!!!   خلاصه امروز که روز دوم بود 120 کالری سوزوندم خدا میدونه که تا شب چقدر قراره بخورم که جبران مافات بشه !!!

/ 6 نظر / 25 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

مصي

همين كه همت كردين خيلي عاليه.اگه مي خواي نتيجه بگيري يك ساعت قبل و يك ساعت بعد ورزشت چيزي نخور.فقد آب يا چاي.گوود لاك

کیت

خیلی خوبهههههه افرین ادامه بده....

ویدا

مهری جون چطوری با ورزش . من هم باید همت کنم .

لیلا

این نوشته خودته :) دیروز با دوستان طبق معمول هر هفته برنامه پیک نیک و باربکیو داشتیم بعد گله نکن که چاق شدی :)

رها

خدا قوت ولی تو که چاق نیستی عزیزم . نگران نباش ، وقتی تازه شروع به چاق شدن کرده باشی ، آب کردنش خیلی آسونه . ولی نذار که مثل من سالیان سال بمونه و سلولزی بشه که دیگه از بین بردنش کار حضرت فیله . ماشالله جوونی ، اراده داری ، زود هم به خودت جنبیدی ، من از اینجا دارم واست شیپور هوراااااااا میزنم .